ОПТИКА «Сімейна офтальмологія»

 ОПТИКА «Сімейна офтальмологія» це  товари та послуги для поліпшення та збереження високої якості зору для кожного члену Вашої родини..

Весь спектр надання послуг сучасної оптики, новітні технології очкових лінз, інноваційні покриття та світлофільтри, дизайн оправ, новинки в розчинах та крапельках для очей -  завжди  оцінюється клієнтами, як баланс ціни, якості та сучасності.
Ліцензована практика, лікарі офтальмологи, дитячі офтальмологи, оптометристи максимально ретельно піклуються про кожного пацієнта, прислухатися до проблем і потреб.
Шана, ввічливість та дбайливе ставлення до Вашого часу, потреб, здоров*я сприяє родинному стилю спілкування.

1) медичні послуги:
- діагностика зору, консультації офтальмолога,лікування синдрому сухого ока, міопії косоокості

2) товари для ваших очей:

- оправи для дорослих та дітей Європейського виробництва.
Adolfo Dominguez, Andy Wolf, Baldinini, Brendel, Cadillac, Cazal Eyewear, Donnerstag Sandro K., Elevenparis, Ferragamo, Fineline, Freigeist, Guy Laroche, Hello Kitty, Humphrey's, Lulu Castagnette, Marc O'Polo, New York Yankees, Pier Martino, Silhouette, Tartine & Chocolate, TITANflex, Titanium JOS, YOHJI YAMAMOTO, LIEBESKIND, ProDesign Denmark.

- виготовлення окулярів для водіїв та для керування авто вночі, для роботи в офісі і та за комп’ютером з контролем синього спектра.

- виготовлення прогресивних, багато фокальних рецептурних лінз в окуляри, (прогресивних, регресивних).
Zeiss, Rupp+Hubrach, Hoya, Tokai, Optimize.

- широкий асортимент м’яких контактних лінз, розчинів, зволожувальних крапель, спреїв, футлярів дезинфкторів аксесуарів.
Alcon, Johnson & Johnson та ін.