розумні тренування для успішних людей
Для багатьох із нас вперше піти у фітнес-центр – це подвиг. І, звичайно ж, набагато простіше взяти з собою когось, хто вже добре знайомий із цим фітнес-центром. Ми думаємо: "Якщо з цим справляються інші, то впораюся і я!" Але хіба б не було простіше, якби Вам не потрібно було пам'ятати всі установки тренажерів? Якщо Ваша відповідь "ТАК", то у нас є хороша новина для Вас. Усі Ваші налаштування зберігаються на чіп-карті!
ПРОСТО
Перше тренування у нас завжди безкоштовне і без зобов'язань. Для нас дуже важливо знати, чи Вам цей метод тренувань. Спочатку ми розповімо Вам, як працює наша система і чому саме вона є ідеальним способом досягнення своєї мети для кожного. Під час першого кола тренування тренер налаштує всі тренажери для Вас. Під час другого кола просто вставте чіп-карту в тренажер і всі вони автоматично підлаштовуються під Вас. І так буде під час кожного наступного тренування. Неможливо помилитись!
БЕЗПЕЧНО
З нашою системою Ви досягнете своїх цілей, навіть якщо тренуватиметеся всього 6 разів на місяць. Кожне тренування складається з двох кіл, які займають лише 35 хвилин Вашого вільного часу. Крім того, що Ви заощаджуєте час на налаштуваннях тренажерів, Ви тренуєтеся в 15 разів ефективніше. Однією з причин цього є здатність наших тренажерів давати на 30% навантаження більше у зворотній (ексцентричній) фазі руху. Наприклад, якщо ми тиснемо вперед 15 кг, тому ми тягтимемо 20 кг, оскільки кожен з нас значно сильніший у зворотній фазі руху. Тому з нашою системою кожен тренується на максимум своїх можливостей.
ЕФЕКТИВНО